O nas

 • Nasza Misja

  W dzisiejszym świecie biznesu wszyscy rozumieją znaczenie wartości.

  Wierzymy, że mają one kluczowe znaczenie w dobrym prowadzeniu biznesu. Cała firma prowadzona jest zgodnie z tymi wartościami przez co jest dla naszych klientów i współpracowników jedną firmą Beauty Derm Instytut.

  Odpowiedzialność

  Wierzymy w odpowiedzialność. Kiedy klienci zadają naM pytania my na nie odpowiadamy - to wszystko. Robimy to, co obiecaliśmy.

  Zaufanie

  Dbamy o zaufanie. Jest ono najważniejsze w dzisiejszym świecie i my o tym wiemy. To znaczy, że zawsze działamy przejrzyście i uczciwie, okazując wzajemny szacunek we wszystkich relacjach.

  Usługi

  Wierzymy w usługi świadczone klientom. Pracujemy razem, aby lepiej zrozumieć ich biznes. Przewidujemy ich potrzeby i oczekiwania, aby rozwijać wzajemne, długofalowe partnerstwo. Aktywnie i szybko reagujemy, dostarczając rozwiązania i przyjmując informacje zwrotne.

  Innowacje

  Wierzymy w innowacje. Dzięki temu jesteśmy w czołówce. Pozytywni. Kreatywni. Entuzjastyczni. Wyprzedzamy konkurencję. Doceniamy nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania. W ten sposób rozwijamy się, stale wprowadzając ulepszenia i wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom.

  Perfekcja

  Wierzymy w perfekcję. Zachowujemy najwyższe standardy przy wykonywaniu wszystkich działań. To przyciąga do nas najlepszych. To z kolei przyciąga najlepszych klientów.

 • Beauty Derm Medical jest częścią Grupy Beauty Derm Instytut.

   

  Grupa Beauty Derm Instytut

  Tradycja Grupy Beauty Derm Instytut sięga 2002 roku, kiedy powstał nasz pierwszy gabinet dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Najbardziej istotne zmiany nastąpiły w 2007 roku, które ukształtowały Beauty Derm Instytut w postać, którą znają Państwo obecnie. Wtedy nastąpiła zmiana nazwy firmy, która wywodzi się obecnie od angielskiego słowa „beauty” – piękno i greckiego „derma” – skóra. Wtedy również rozpoczęliśmy starania, które zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem naszego pierwszego Centrum SPA w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon w Gdańsku. Nasza oferta wzbogaciła się o usługi związane typowo z branżą SPA, czyli basen, sauny, fitness, masaże i zabieg spa. Dzisiaj Grupa Beauty Derm Instytut to gabinet dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii – Medical Day SPA w Gdyni, Centrum SPA w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon w Gdańsku oraz Beauty Derm Medical – oferująca produkty do zastosowań profesjonalnych dla lekarzy.

   

  Beauty Derm Medical

  Oferujemy najnowocześniejsze, certyfikowane i bezpieczne produkty do zastosowań profesjonalnych dla lekarzy na terenie całej Polski. Dostarczamy produkty, które są produkowane z zastosowaniem najwyższych standardów oraz przy pomocy najnowocześniejszych technologii na świecie. Misją naszej Firmy jest umożliwienie Państwu skorzystania z produktów, które są przede wszystkim bezpieczne i najbardziej zaawansowane technologicznie.

  Personel Beauty Derm Medical to zespół lekarzy, kosmetologów i specjalistów działających od lat w branży medycznej. Dzięki ciągłym szkoleniom w kraju i na świecie, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia światowej medycyny, oferujemy Państwu najnowocześniejsze produkty do zastosowań profesjonalnych.

  W 2013 roku poszerzyliśmy nasze portfolio o preparaty wykorzystywane w medycynie estetycznej tworząc Beauty Derm Medical. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski preparatów profesjonalnych: wypełniaczy Intraline i AquFill, nici PDO AquLift i mezoterapi AquFill , fiolki do osocza Plasma Lifting.

  Jako Beauty Derm Medical chcemy również zagwarantować Państwu najlepszy serwis budując wzajemne, partnerskie relacje i zaufanie.