O nas

Beauty Derm Medical jest częścią Grupy Beauty Derm Instytut.

 

Grupa Beauty Derm Instytut

Tradycja Grupy Beauty Derm Instytut sięga 2002 roku, kiedy powstał nasz pierwszy gabinet dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Najbardziej istotne zmiany nastąpiły w 2007 roku, które ukształtowały Beauty Derm Instytut w postać, którą znają Państwo obecnie. Wtedy nastąpiła zmiana nazwy firmy, która wywodzi się obecnie od angielskiego słowa „beauty” – piękno i greckiego „derma” – skóra. Wtedy również rozpoczęliśmy starania, które zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem naszego pierwszego Centrum SPA w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon w Gdańsku. Nasza oferta wzbogaciła się o usługi związane typowo z branżą SPA, czyli basen, sauny, fitness, masaże i zabieg spa. Dzisiaj Grupa Beauty Derm Instytut to gabinet dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii – Medical Day SPA w Gdyni, Centrum SPA w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon w Gdańsku oraz Beauty Derm Medical – oferująca produkty do zastosowań profesjonalnych dla lekarzy.

 

Beauty Derm Medical

Oferujemy najnowocześniejsze, certyfikowane i bezpieczne produkty do zastosowań profesjonalnych dla lekarzy na terenie całej Polski. Dostarczamy produkty, które są produkowane z zastosowaniem najwyższych standardów oraz przy pomocy najnowocześniejszych technologii na świecie. Misją naszej Firmy jest umożliwienie Państwu skorzystania z produktów, które są przede wszystkim bezpieczne i najbardziej zaawansowane technologicznie.

Personel Beauty Derm Medical to zespół lekarzy, kosmetologów i specjalistów działających od lat w branży medycznej. Dzięki ciągłym szkoleniom w kraju i na świecie, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia światowej medycyny, oferujemy Państwu najnowocześniejsze produkty do zastosowań profesjonalnych.

W 2013 roku poszerzyliśmy nasze portfolio o preparaty wykorzystywane w medycynie estetycznej tworząc Beauty Derm Medical. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski preparatów profesjonalnych: wypełniaczy Intraline i AquFill, nici PDO AquLift i mezoterapi AquFill , fiolki do osocza Plasma Lifting.

Jako Beauty Derm Medical chcemy również zagwarantować Państwu najlepszy serwis budując wzajemne, partnerskie relacje i zaufanie.