Szkolenia

Zapraszamy wszystkich lekarzy do udziału w naszych szkoleniach organizowanych na terenie całej Polski. Przeprowadzamy szkolenia z zakresu implantacji nici liftingujących PDO, korekcji i wypełniania kwasem hialuronowym, technik łączonych oraz zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego (PRP) i Plasma Lifting®, dla różnych stopni zaawansowania kursantów.

Zakres szkoleń teoretycznych i praktycznych:

Nasze szkolenia wyróżniają się:

 

Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach maksymalnie do 3 osób, zapewniając najlepszy kontakt z lekarzem-szkoleniowcem, pozwala to także na optymalne przyswojenie wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Wszystkie szkolenia przeprowadzają doświadczeni lekarze-szkoleniowcy z wieloletnim stażem, a ich ukończenie potwierdzone jest uzyskaniem certyfikatu.

Organizujmy szkolenia na terenie: Warszawy, Katowic, Trójmiasta. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Z każdym zainteresowanym skontaktujemy się osobiście.
Koszt szkolenia to 1000 PLN netto godzina pracy lekarza szkolącego plus koszty zużytych materiałow (nici,kwas hialuronowy,fiolki do osocza,kaniule )


 Formularz zgłoszeniowy:

Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Telefon kontaktowy *

Numer PWZ *

Wybierz szkolenia, którymi jesteś zainteresowany:
Nici liftingujące PDOKorekcja i wypełnianie kwasem hialuronowymZastosowanie osocza bogatopłytkowego (PRP)Techniki łączone

Wybierz miasto szkolenia *

Uwagi / Dodatkowe informacje